Narożnik dwuosobowy – w dzień kanapa, a w nocy łóżko

Małe mieszkanie bez sypialni nie jest obecnie problemem. Salon może być jednocześnie sypialnią, jest to powszechne rozwiązanie, które daje nam szerokie spektrum aranżacji mieszkania w bloku.

W mieszkaniu narożniki dwuosobowe bardzo często pełnią rolę nie tylko kanapy do salonu, ale również musi to być narożnik rozkładany z funkcją spania. Nowoczesne narożniki świetnie sprawdzą się do takiego zadania.

Narożnik dwuosobowy – w dzień kanapa, a w nocy łóżko 16

Narożnik rozkładany dwuosobowy – jak wybrać.

Przede wszystkim sprawdźmy, jaką przestrzenią dysponujemy w pokoju, wybierzmy kolorystykę narożnika pasującą do wnętrza pokoju, jeśli narożnik dwuosobowy z funkcją spania będzie użytkowany zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy to poszukajmy lepszego modelu wykonanego w trwałej tkaninie, łatwej w użytkowaniu – np. plecionka SAWANA, lub tkaniny hydrofobowe takie jak MONOLITH. Pod siedziskiem potrzebujemy przynajmniej jednego pojemnika na pościele, rozkładanie na automacie delfin,puma, lub rozkłądanie od ściany – każda z tych konstrukcji jest wygodna w użytkowaniu.

Narożnik z dużą powierzchnią spania – zobacz nasze propozycje.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się narożniki z dużą powierzchnią spania, po rozłożeniu nasz narożnik do salonu zmienimy w pełnowymiarowe łóżko do spania.

Zobacz też:  Jak umeblować małą kuchnię?

Może Cię także zainteresować: