Miękki narożnik – odpoczywaj tak jak lubisz

Miękki narożnik do salonu dla każdego, kto marzy o prawdziwym odpoczynku po pracy. Życie na wysokich obrotach, stres i obowiązki w ciągu dnia, a wieczorem czeka na nas w salonie miękki narożnik z funkcją spania.

Miękki narożnik – odpoczywaj tak jak lubisz 16
Pamiętajmy tylko, że bardzo miekkie narozniki tylko w pierwszym momencie będą wydawać się, że są to wygodne narożniki do salonu. Już po kilku minutach siedzenia możemy poczuć, że zbyt miękkie narożniki sprawią, że będzie dosłownie zapadnięci w siedzisku. Jednak większość producentów narożników i kanap potrafi zadbać o złoty środek w produkcji mebli tapicerowanych, dobrze dobrane wypełnienie narożnika pozwoli Państwu na relaks po ciężkim dniu.

Miękkie narożniki – z czego są zrobione?

Zaawansowana technologia produkcji mebli tapicerowanych daje producentom mebli szeroki wachlarz wyboru komponentów. Jeśli chodzi o narożnik miękki w codziennym użytkowaniu to przede wszystkim będzie to wypełnienie w postaci pianki tapicerskiej o małej gęstości, lub pianka HR. Wzmocnienie mogą stanowić pasy tapicerskie, lub sprężyny w siedzisku.

Miękki narożnik – odpoczywaj tak jak lubisz 17
Miękki narożnik z funkcją spania – czy będzie trwały?

Tak, obecna zaawansowana technologia w tworzeniu mebli tapicerowanych pozwala na takie rozwiązania – miękkie, wygodne narożniki będą Państwu służyć przez wiele lat. Narożnik z funkcją spania będzie w ciągu dnia pełnić rolę kanapy w salonie, a po rozłożeniu będzie pełnowymiarowym łóżkiem z pojemnikiem na pościele pod siedziskiem.

Może Cię także zainteresować: