Różowy narożnik – czy jest warty uwagi?

Różowy narożnik według wielu jest dość nietypowym, jednocześnie kontrowersyjnym wyborem. Wiąże się to bezpośrednio z kolorem, który nie pasuje do wszystkich aranżacji. Należy jednak pamiętać o tym, że różowy może mieć wiele odcieni.

Zobacz naszą pełną ofertę narożników: Kliknij tutaj!

Nasze meble uznawane są za modne i coraz częściej pojawiają się w domach klientów. Jest to spowodowane zmianą wnętrzarskich trendów. Narożnik rozkładany różowy jest stylowy, jednocześnie elegancki. Jego zakup sprawi, że wnętrza ulegną diametralnym zmianom na lepsze. Co więcej, do pomieszczenia zostanie wprowadzone świeże i modne wykończenie, zachowując przy tym interesującą atmosferę, która zachęca do wypoczynku. Delikatny róż z reguły nie rzuca się intensywnie w oczy, świetnie komponuje się z pozostałymi elementami w danym pomieszczeniu.

różowy narożnik

Różowy narożnik – w jakich aranżacjach będzie pasować?

Narożnik rozkładany różowy to nietypowe rozwiązanie. Zakup mebli w różowym, intensywnym kolorze wiąże się z trudnością odpowiedniego zaaranżowania. Dlatego tak ważna jest kwestia dobrania pozostałych barw. Oczywiście najbezpieczniejsze są kolory uniwersalne, wśród których wyróżnić możemy biel, szarość. Nie oznacza to jednak, że nie możemy wybierać barw o większej wyrazistości. Specjaliści zalecają, aby wykorzystywać złote i szare dodatki, które mogą okazać się fantastycznym wypełnieniem. Kolor różowy można potraktować jako odcień czerwieni.

narożnik rozkładany różowy

W praktyce oznacza to, że sprawdzi się w połączeniu z drewnem w ciemnym kolorze. Dla fanów odważnych połączeń możliwe jest wykorzystanie różowego narożnika z niebieskim wnętrzem. Pomimo tego, że różowy jest dość charakterystyczny, to jednak stanowi on element dekoracyjny wielu wnętrz. Dlaczego? Różowy narożnik umożliwia bowiem skuteczne przełamanie monotonii. Niekiedy szukamy nietypowych rozwiązań, które będą wyróżniać się z pośród pozostałych. Godny uwagi jest narożnik z funkcją spania różowy- w zdecydowanej większości przypadków posiada on specjalny pojemnik na pościel, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Zobacz też:  Stół glamour - niepowtarzalne i stylowe wnętrze

różowy narożnik z funkcją spania

Na co zwrócić uwagę wybierając różowe narożniki?

Wybór różowego narożnika wbrew pozorom może okazać się nieco problematyczny. Pomimo wszystko warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii, które mogą mieć duże znaczenie. Przede wszystkim różowy narożnik z funkcją spania powinien być wygodny. Służy on bowiem nie tylko do codziennego odpoczywania przed telewizorem, ale również niekiedy do spania. Już na pierwszy rzut oka powinniśmy zająć się oceną jakości i trwałości wypełnienia danej sofy.

Ma ono bezpośredni wpływ na nasze zadowolenie z użytkowania. Powierzchnia do spania może być wykonana z różnorodnych materiałów. Największą popularnością cieszą się oczywiście pianki i sprężyny. Te pierwsze są nieco tańsze, jednakże sprężynowe wypełnienie wyróżnia się większą trwałością. Nie bez znaczenia jest również kwestia materiału. Różowy narożnik rozkładany będzie dość intensywnie eksploatowany. Dlatego też nie powinniśmy na tym oszczędzać i wybrać wysokiej jakości obicie. Zastanówmy się również nad kwestią estetyki. Każda osoba posiada odmienne upodobania i preferencje, dlatego ma to tak duże znaczenie.

Może Cię także zainteresować: