Narożnik plamoodporny – nie płacz nad rozlanym mlekiem!

Praktyczny narożnik do salonu to nie tylko wygodny narożnik, ale przede wszystkim wygodna kanapa do salonu, z której będziemy mogli swobodnie korzystać, jeść, pić i odpoczywać ze domowymi zwierzętami.

Tkaniny plamoodporne – jak działają?

Kanapa, czy też narożnik plamoodporny umożliwia nam swobodne korzystanie z mebla, suche zabrudzenia usuwamy tradycyjnie odkurzacze, natomiast zabrudzenia płynami – kawa, sok, ketchup usuwamy od razu poprzez wytarcie wilgotną ściereczką. Tkaniny hydrofobowe jak MONOLITH, RIVIERA, CASABLANCA to przyjemne tkaniny welurowe z bardzo gęstym włosiem, meszkiem uniemożliwiającym wchłonięcie cieczy do struktury tkaniny. Technologia CLEANABOO zmywalne tkaniny dają nam nie tylko swobodę korzystania z mebli tapicerowanych, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, że nie nasz luksusowy narożnik nie ulegnie zniszczeniu.

Kanapy narożne jaka tkanina?

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient będzie chciał kanapę welurową zmywalną w salonie, dlatego jako producent mebli tapicerowanych oferujemy szerokie spectrum wyboru tkaniny na kanapy. Dużą popularnością cieszą się tkaniny tkane – np. SAWANA, drobna melanżowa plecionka o cudownych, delikatnych barwach, nie przywiera sierści zwierząt, jest łatwa w utrzymaniu w czystości.

Zobacz też:  Narożnik w kwiaty - innowacja i ciekawy styl

Narożnik plamoodporny – nie płacz nad rozlanym mlekiem! 17

Narożnik skórzany – czy warto zamawiać?

Skórzana kanapa w salonie to prestiż i niepowtarzalny komfort, ale przed podjęciem decyzji o zakupie skórzanej kanapy narożnej musimy zadać sobie kilka pytań. Skóra naturalna na rożniku nie jest bezobsługowa, o skórę należy dbać, żeby zachowała swoje pierwotne właściwości i cieszyła nas swoim pięknem. Przede wszystkim musimy unikać przemoczenia skóry – szczególnie mokre jeansy mogą doprowadzić do przebarwienia siedziska. Skóra naturalna na kanapie jest dużą pokusą dla kotów – koszty naprawy będą wysokie. Narożniki skórzane wymagają czyszczenia przynajmniej raz w roku nawet, jeśli są rzadko używane, warto pomyśleć również o nakładaniu impregnatu. Na rynku z łatwośćią znajdziemy wiele środków do pielęgnacji skórzanych mebli, możemy również skorzystać z profesjonalnych usług dirm sprzątających.

Narożnik plamoodporny – nie płacz nad rozlanym mlekiem! 18

Może Cię także zainteresować: