Narożniki skórzane rozkładane – ekskluzywnie i z charakterem

Polscy klienci uwielbiają narożniki skórzane do salonu, docenią ich funkcjonalność, wygodę i to, że są niesamowicie efektowne.


Nie są to tanie meble, ale warte swojej ceny, rogówki skórzane to to nie zakup, a inwestycja. Takie meble nie tracą swojej wartości, mają ponadczasowy design i najwyższą jakość wykonania, narożniki do salonu skórzane będą służyć kilkukrotnie dłużej, niż inne meble tapicerowane.

Kanapy narożne skórzane z funkcją spania – czy to dobry pomysł?

Oczywiście. Większość narożników, również ze skóry naturalnej ma funkcję spania. Ale czy narożniki skórzane nadają się do regularnego spania? Tak, rogówki skórzane rozkładane są zaprojektowane z myślą o korzystaniu z nich jak z wygodnego łóżka. Należy tylko pamiętać o położeniu koca pod prześcieradło, żeby stworzyć izolację od skóry.

Skórzane narożniki rozkładane – pielęgnacja.

Kanapy skórzane wymagają dodatkowej uwagi, za co każdego dnia będą odwdzięczać się swoim pięknem. Przede wszystkim rogówki skórzane nie mogą zostać przemoczone, bo utracą elastyczność i głębię koloru, a przywrócenie skóry naturalnej do pierwotnego stanu będzie kosztowne. Narożniki skórzane rozkładane są zazwyczaj intensywniej użytkowane, więc skórę naturalną na siedzisku powinniśmy regularnie czyścić, na rynku są dostępne odpowiednie środki do czyszczenia skóry. Taka czynność nie wymaga specjalnej wiedzy i doświadczenia, efekt czyszczenia jest widoczny po kilku minutach. Po dokładnym wyczyszczeniu narożniki skórzane warto zaimpregnować, to gotowe substancje, którymi należy pokryć skórę naturalną po czyszczeniu. Dzięki dodatkowym zabiegom narożnik skórzany pozostanie dłużej czysty i wydłużymy trwałość całego mebla. Zamawiając narożnik zapytajmy o gwarancję, oraz nie pomylmy kierunków narożnika. Rogówki do salonu są dostępne jako narożnik lewy i odbicie lustrzane, czyli narożnik prawy. Strony narożnika określamy stojąc na środku pokoju – w lewym rogu naprzeciw nas będzie stać narożnik lewy, natomiast w prawym rogu naprzeciw nas będzie stać narożnik pracy – proste, prawda?

Zobacz też:  Jak urządzić małe mieszkanie 35 m?

Może Cię także zainteresować: