Narożnik XXL – Twoja strefa relaksu

Przestronny salon to prawdopodobnie marzenie każdego z nas. Duża przestrzeń w salonie to synonim luksusu, wolności i wiele możliwości do aranżacji wnętrza. Centralnym meblem salonu jest kanapa, lub duży narożnik. Narożnik XXL powinien zostać ustawiony na środku salonu, dzięki czemu podkreśli wielkość pomieszczenia i nada ekskluzywnego charakteru Państwa domu.

Narożnik XXL – czym się kierować przy zakupie?

Duży narożnik to duża inwestycja, więc warto przygotować się do zakupu. Zacznijmy od formy – czy ma to być wielki narożnik w kształcie litery L, czy narożnik w kształcie U? Określmy z zapasem miejsce, jakie mamy do dyspozycji, zastanówmy się nad kolorem poszycia i nad strukturą tkaniny. Najbardziej poszukiwaną tkaniną obecnie jest MONOLITH – tkanina o właściwościach hydrofobowych, zmywalna, welurowa, przyjemna w dotyku i pięknie mieniąca się. Ponadto każdy z producentów ma inne tkaniny, które mogą Państwa zainteresować – drobne plecionki np. SAWANA, grube tkane materiały jak INARI, lub narożniki w skórze naturalnej.

Narożnik XXL – Twoja strefa relaksu 14

Narożnik do salonu – na co zwrócić uwagę?

Dokonując wyboru narożnika XXL w sklepie stacjonarnym, lub w internecie nie szukajmy miękkich siedzisk, w które dosłownie wpadamy. W pierwszym momencie odczuwamy złudne uczucie wygody, ale już po kilku minutach odczuwamy dyskomfort na narożniku, poza tym taki miękki narożnik szybko ulegnie zużyciu. Narożnik w salonie powinien być średnio twardy, ale wygodny, zamawiając narożnik XXL sprawdźmy producenta, a kupując w internecie poprośmy o dodatkowe zdjęcia, nagrania z produkcji, lub rekomendację klientów.

Narożnik XXL – Twoja strefa relaksu 15

Narożnik XXL – wykorzystaj przestrzeń w dużym salonie.

Inwestując większą kwotę w narożnik do salonu warto poszukać dodatkowych funkcji mebla – np. funkcja relax w narożniku, lub narożniki z funkcją TV, narożnik z barkiem, albo narożniki rozkładane – każdemu należy się odrobina lenistwa. Dużym zainteresowaniem cieszy się nowa koncepcja producentów – narożnik z elektrycznie wysuwanym siedziskiem.

Może Cię także zainteresować: