Narożniki pokojowe – praktyczniejsze od kanapy

Narożniki do pokoju są obecnie bardziej popularne, niż kanapa do salonu. Narożnik z szezlongiem daje większe możliwości odpoczynku w ciągu dnia, jak również więcej miejsc siedzących dla rodziny i znajomych.

Ceny narożników pokojowych uzależnione są od wielkości narożnika, ale również od użytych materiałów i sposobu wykonania. Ceny zaczynają się od około 1000zł, większość modeli znajdziemy w przedziale 3-5 tys. zł, a ceny kończą się – no właśnie, nie ma górnej granicy, bo wszystko zależy od potrzeb klienta i możliwości finansowych.

Narożniki pokojowe – praktyczniejsze od kanapy 14

Narożniki pokojowe rozkładane – szczególnie polecane do mieszkań.

Narożnik pokojowy to nie tylko kanapa do salonu, ważną dodatkową funkcją jest rozkładanie narożnika. W mieszkaniach nie możemy pozwolić sobie na sypialnię i narożniki do spania w zupełności zastąpią nam łóżko. Narożniki rozkładane zazwyczaj mają pod siedziskami pojemniki na pościele, w szybki sposób możemy je rozkładać, to wyjątkowo praktyczne i wygodne meble. Meble tapicerowane narożniki pokojowe to często miejsce spotkań rodziny, czas wspólnego odpoczynku, relaksu, oglądania telewizji, lub miejsce na wieczorne rozmowy.

Narożniki pokojowe – praktyczniejsze od kanapy 15

Narożnik pokojowy – jak wybrać?

Meble do pokoju powinny być dobrze dobrane. Zacznijmy od pomysłu na ustawienie, koniecznie sprawdźmy, ile mamy do dyspozycji miejsca. Pozostaje styl i kolorystyka – nie każdy model narożnika, który nam się podoba będzie odpowiedni do pokoju, zachowajmy spójność stylu, oraz mądrze wybierzmy tkaniny na meble tapicerowane. Jasna kolorytyka powiększa optycznie wnętrze, natomiast ciemne tkaniny są na pewno praktyczniejsze w codziennym użytkowaniu. Obecnie narożniki pokojowe wykonywane są w ciepłych tkaninach welurowych, zmywalnych – może warto poszukać – narożnik w tkaninie MONOLITH – piękna, hydrofobowa, przeznaczona również dla właścicieli zwierząt.

Zobacz też:  Narożniki bez funkcji spania - jaki wybrać?

https://www.youtube.com/watch?v=x0ud6UL7fJQ

Narożniki pokojowe – praktyczniejsze od kanapy 16

Może Cię także zainteresować: