Narożnik z oparciem – wygoda przede wszystkim!

Właściwie dobrane meble do salonu to podstawa komfortu na co dzień. Wybieraj świadomie wypoczynek do salonu, bo będzie towarzyszył Tobie i twojej rodzinie przez lata.


Przede wszystkim harmonia i spójność aranżacji z wystrojem salonu i z pozostałymi meblami. Rogówka z wysokim oparciem daje więcej komfortu i możliwości odpoczynku, łatwiej przybrać idealną dla nas pozycję podczas relaksu. Narożnik z oparciem może być wyposażony w wysokie poduchy na oparciu.

Narożnik z wysokim oparciem i z funkcją spania – połączenie idealne!

Producenci narożników perfekcyjnie opanowali projektowanie mebli, które mogą pełnić kilka funkcji. Narożnik do salonu może być poza kanapą narożną w ciągu dnia wygodnym miejscem do spania dla dwóch osób. Narożniki z funkcją spania wysokie oparcie docenią wysokie osoby, które lubią mieć podparcie pod głową, ale również osoby starsze, dla których pozycja siedząca na kanapie będzie bardziej komfortowa.

Narożnik z oparciem – wygoda przede wszystkim! 14

Narożnik z regulowanym oparciem, a może dodatkowo z wysuwanym elektrycznie siedziskiem?

Przy zakupie narożnika do salonu warto przejrzeć ofertę droższych narożników z dodatkowymi funkcjami. Spędzimy na narożniku każde popołudnie, weekendy, będzie nam służył przez wiele lat, dlatego taka inwestycja wróci do Państwa w postaci wysokiego komfortu życia. Narożnik z regulowanym oparciem i z zagłówkami to prawdopodobnie najwyższy poziom relaksu, na jaki możemy pozwolić sobie w domu, żaden narożnik bez oparcia nie da nam takiej możliwości regeneracji po pracy.

Zobacz też:  Stoliki kawowe - ławy powracają?


Może Cię także zainteresować: