Narożnik w stylu nowojorskim – aranżacje i propozycje sof w stylu nowojorskim

Naroznik nowojorski i kanapa w stylu nowojorskim bez wątpienia jest najważniejszym meblem w salonie. To wyjątkowe, komfortowe meble zazwyczaj z głębokim siedziskiem i pełne dekoracji w stylu glamour.


Dodatki glamour w stylu nowojorskim to przede wszystkim ozdobne gwoździe, zjawiskowe pikowania, oraz miękkie poduchy do kanapy w dużej ilości o dowolnych wzorach i fakturach.

Narożnik w stylu nowojorskim - aranżacje i propozycje sof w stylu nowojorskim 19

Narożnik w stylu glamour, czy narożnik styl nowojorski?

No właśnie, styl nowojorski i styl glamour wywodzą się z tej samej koncepcji aranżacji wnętrz, dominuje tutaj przepych, ekstrawagancki styl i ponad wszystko wygodne życie. Narożnik w stylu nowojorskim powinien być taki, jak cały Nowy Jork i całe USA – duży, bezkompromisowy, to musi być wygodny narożnik do salonu i z możliwie jak największą ilością zdobień i dekoracji.


Styl nowojorski to również unikatowość – o nie tylko łagodne kolory w salonie, ale również kanapa i narożnik w odwarznych kolorach. Może to być welurowa, granatowa kanapa pełna pików, kanapa pudrowy róż z przeszyciami karo, szmaragd, lub nawet rubin. Facal Point jest ważnym elementem aranżacji w stylu amerykańskim – idealnie przemyślana aranżacja salonu ma skupić na sobie uwagę odbiorcy. Jak to zrobić? Mogą to być dwie sofy w stylu nowojorskim stojące naprzeciw siebie, może to być olśniewający żyrandol w stylu glamour, albo zjawiskowy obraz w stylu art deko w salonie w stylu nowojorskim.

Zobacz też:  Kiedy sprawdzi się narożnik z miękkimi poduchami?

Narożnik w stylu nowojorskim - aranżacje i propozycje sof w stylu nowojorskim 20

Narożniki w stylu nowojorskim – ceny.

Nie oszukujmy się – wymarzony salon w stylu glamour nie należy do najniższych kosztów aranżacji wnętrz, ale wyjątkowy styl nowojorski jest warty każdych pieniędzy! Przybliżona cena narożnika w stylu glamour będzie o 30% wyższa od podobnych modeli narożników w stylu nowoczesnym, ale uniwersalna ponadczasowość, oraz najwyższa jakość wykonania sprawi, że naroznik nowojorski stanie się ulubionym meblem Twojej rodziny i przyjaciół.

Narożnik w stylu nowojorskim - aranżacje i propozycje sof w stylu nowojorskim 21

Może Cię także zainteresować: