Narożnik U duży mebel do dużego salonu.

Narożnik U z funkcją spania to funkcjonalny nowoczesny mebel, który zachwyca wielkością i wyjątkowym stylem. Potrzebujesz tylko odpowiednią ilość miejsca, a kanapy narożne U znakomicie odnajdą się w Twoim salonie.

Interesujący narożnik U z dużą ilością miejsca do odpoczynku będzie trafnym wyborem dla Ciebie i domowników, pokochają go Twoi goście. A może szary narożnik podkowa – neutralna kolorystyka z łatwością wpasuje się w aranżację salonu. Inwestując w dobrej klasy narożnik będziesz cieszyć się jego komfortem przez kolejne lata.

Wygodny narożnik podkowa – stwórz salon Twoich marzeń.

Interesującą propozycją się narożniki rozkładane U, które znakomicie spisują się jako duża kanapa narożna do salonu, oraz jako sofy narożne U do spania. Duży narożnik to duża powierzchnia spania, po rozłożeniu mamy 3 moduły narożnika połączonego w jedną całość – nawet wymagający klient odnajdzie dla siebie ulubione miejsce do odpoczynku, albo do spania.

Narożniki typu U – Twój centralny mebel w salonie.

Jeśli masz duży salon, to oczywiste, że powinien tam stać narożnik U. Narożniki typu U w salonie to zarówno funkcja dekoracyjna, jak również użytkowa. Komfortowy narożnik to miejsce do spełnienia wolnego czasu, ale także miejsce do snu.

Zobacz też:  Narożnik industrialny – modny salon w stylu loftowym

Narożnik U duży mebel do dużego salonu. 14

Narożnik w kształcie U – jakie tkaniny i kolory wybrać?

Wybierając kolory narożnika skupmy się przede wszystkim na aranżacji salonu – powinna być spójna i pasować jak narożnik do salonu. Zachowawcze kolory, uniwersalne tkaniny to kolor szary w salonie – szarości pasują do większości kolorowó i wnętrz, nie są wymagające podczas aranżacji wnętrz i są to niebrudzące kolory. Jeśli jednak marzymy o salonie z charakterem to modnymi tkaninami są tkaniny hydrofobowe – np. tkanina zmywalna MONOLITH. A jakie konkretnie kolory? Miodowy narożnik – kolor pełen ciepła i pozytywnej energii, MONOLITH butelkowa zieleń – kwintesencja życia, harmonii i miłości do natury, albo granatowy narożnik do salonu – barwa wyrazista, dość chłodna, ale jakże pełna temperamentu.

Narożnik U duży mebel do dużego salonu. 15
Narożnik U – najczęściej to narożnik uniwersalny.

Narożnik podkowa zazwyczaj nie jest modelem kierunkowym. Czyli zarówno lewa, jak i prawa strona narożnika są takie same – odpicie lustrzane. Taka budowa narożnika rozwiewa wszelkie watpliwości co do wybrania kierunku i określenia strony narożnika przy zamówieniu. W przypadku innych modeli o niejednoliej formie w sprawie zamówienia warto skonsultować się ze sprzedawcą – salon meblowy, lub z producentem mebli – produkcja narożników.

Może Cię także zainteresować: