Narożnik szary duży – jak urządzić salon?

Nowoczesny salon w domu, lub w mieszkaniu to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu, dlatego warto zadbać o to, żeby był to funkcjonalny salon i koniecznie musi być w nim neutralny szary duży narożnik.

Narożnik szary duży – jak urządzić salon? 17

Szary narożnik do salonu – naturalny i zawsze modny.

Szare kolory w mieszkaniu błędnie kojarzone są z monotonią, z nudą, z brakiem nadziei. W rzeczywistości szarości w salonie uspokajają, wprowadzają poczucie stabilności, oraz zgody. Narożnik szary duży będzie nie tylko praktycznym, niebrudzącym się meblem, który łatwo zaaranżujemy w salonie, ale przede wszystkim miejscem odpoczynku dla całej rodziny, a wspólny czas spędzony w gronie najbliższych na wygodnej kanapie będzie budować więzi. Szare meble w salonie będą na pewno rozsądnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie nie poszukują ekstremalnych wrażeń.

Narożnik szary duży – jak urządzić salon? 18

Jakie kolory pasują do szarego salonu?

Kolor szary w salonie z łatwością połączymy z naturalnymi kolorami bieli i czerni, kolor szary pasuje do pasteli – łagodne kolory pastelowe będą znakomicie uzupełniać się z szarością. Pastelowa ściana w pokoju, umiarkowane kolory wiosny, odcienie niebieskiego, kolor fioletowy w salonie, a może delikatne różowe dodatki? Możemy ożywić salon jaskrawymi barwami – jaskrawe kolory kojarzą się z życiem, z radością, z ciepłem, z pozytywną energią i z tropikami. Mogą to być choćby żółte poduchy do narożnika, albo pomarańczowy, ciepły koc  akcenty przełamią monotonię i dodadzą niepowtarzalnego charakteru w salonie.

Zobacz też:  Najmodniejsze narożniki do salonu

Może Cię także zainteresować: