Narożnik welurowy szary – pomysł na przytulny i modny salon

Kolor szary oznacza neutralność, spokój i ponadczasowość, to jeden z bardziej polecanych kolorów do salonu, w którym powinniśmy odpoczywać, relaksować się i nabierać sił na kolejne wyzwania.

Szare kolory w salonie wprowadzą unikalny nastrój, strefę relaksu, szarość świetnie będzie współgrać nie tylko z szarymi dodatkami, ale również z bielą, z czernią, z granatami, a wzbogacona jaskrawymi dodatkami np. poduszki w żywych kolorach pomogą stworzyć salon w wyjątkowej aranżacji.

Narożnik welurowy szary – pomysł na przytulny i modny salon 14
Narożnik welurowy szary – jaką tkaninę wybrać?

Każdy producent narożników ma w ofercie przynajmniej kilka rodzajów szarej tkaniny. Z tkanin welurowych w szarych odcieniach proponujemy przede wszystkim tkaniny hydrofobowe jak MONOLITH, ale również MALMO, oraz SUN. Tkaniny welurowe mają kilka niepowtarzalnych cech – są przyjemne w dotyku, bardzo odporne na ścieranie, są łatwe w utrzymaniu w czystości i pięknie cieniują w świetle, można je przeczesywać dłonią.

Szary narożnik do spania – wybierz modele z funkcją spania.

Narożniki z funkcją spania to praktyczne kanapy do salonu z szezlongiem, które w szybki sposób możemy zmienić na wygodne łóżko. Większość modeli narożników wyposażona jest w system rozkładania, pod siedziskiem znajduje się pojemnik do wykorzystania choćby na pościele.

Zobacz też:  Narożnik ciemnoszary – pomysły na aranżację szarego salonu

Może Cię także zainteresować: