Najczęściej kupowane narożniki

Najczęściej kupowane narożniki można podzielić na kilka modeli, według których najczęściej wyznacza się gusta większości kupujących oraz ich preferencje względem danych mebli, ich kolorów, kształtów i wielkości.

Przykład 25

Bardzo często kupujący decydują się na narożnik Australia, który charakteryzuje się przede wszystkim swoją wielkością. Wspaniale nadaje się głównie do salonu albo i nieco większego od zwykłych pokoi pomieszczenia. Jego boki wyróżniają się własną masywnością. Sam narożnik w razie potrzeby można rozłożyć, a także – dzięki dwóm przestronnym pojemnikom – schować w nich w pościel. W zależności od ustawienia, można go dostawić do strony lewej, bądź prawej. Narożnik ten posiada także poduszki wypełnione granulatem piankowym. Jego główne siedzisko można z łatwością wysunąć, a uniwersalny wygląd trafia do gustu wielu klientów.

Narożnik SANDRA meblearkadius_plNader dużą popularnością może pochwalić się również narożnik Sandra, który został stworzony z dbałością o najmniejszy szczegół oraz zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami aranżacyjnymi.  Produkt ten został wyposażony w odpowiedni system otwierania, dzięki czemu z łatwością można go w każdej chwili rozłożyć do spania. Mebel posiada pojemnik na pościel oraz piękne, ozdobne nóżki. Jest uwielbiany przede wszystkim za swój oryginalny wygląd.

Naroznik-BREMEN-meblearkadius_pl (3)Trzecim produktem uwielbianym przez kupujących jest niemiecki narożnik Bremen, który charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Szczególnie świetnie komponuje się z wnętrzami tradycyjnymi oraz luksusowymi. Posiada on system podwójnych formatek sprężynowych, dzięki którym gwarantuje on wysokiej jakości wypoczynek. Został wyprodukowany w kolorze szarym, a także wyposażony w regulowane zagłówki. Z łatwością rozkłada się do spania.

Naroznik-ARRIVA-Glowne-meblearkadius_plOstatnim, lecz równie częstym wyborem jest najnowszy narożnik Arriva, posiadający sprężyny typu bonell oraz pufy w tym samym kolorze, co sam mebel. Bez trudu można go rozłożyć oraz spać na nim. Narożnik posiada pięć poduszek w komplecie oraz dwa przestronne pojemniki na pościel. Główne siedzisko wysuwa się, a oparcie składa do poziomu, dzięki czemu można utworzyć z niego łóżko.

Zobacz też:  Narożnik granatowy welur – ekskluzywnie i ze smakiem
Może Cię także zainteresować: