Narożniki z funkcją spania

Urządzasz dom? A może po prostu chcesz odświeżyć wnętrze? Sprawić, by stało się bardziej funkcjonalne? Meble Arkadius pomogą Ci uzyskać wymarzony efekt – to meble, które łączą w sobie elegancję, klasykę, ciekawe rozwiązania kolorystyczne oraz bardzo dobrą funkcjonalność.

Narożniki z funkcją spania
Narożnik z funkcją spania ze sklepu Meble Arkadius

Jak zaprojektować niezwykle funkcjonalne wnętrze? Spraw, by salon pełnił dwie funkcje – niech będzie to przestrzeń przeznaczona do rekreacji a w razie potrzeby – pokój, w którym mogą spać goście. Efekt taki pozwolą Ci uzyskać narożniki z funkcją spania. Na stronie internetowego sklepu meblowego meblearkadius.pl znajdziesz bogaty wybór funkcjonalnych narożników – tylko od Ciebie zależy, jaki model wybierzesz.

Narożnik z funkcją spania to wspaniała alternatywa dla niefunkcjonalnych kompletów wypoczynkowych. Tym bardziej, że wiele modeli posiada wbudowane półki, które przyczyniają się do zwiększenia funkcjonalności. Są one wliczone w cenę. Narożniki posiadają specjalne systemy rolek, które ułatwiają ich rozkładanie. Konstrukcja większości narożników wykonana jest z litego drewna – zastosowanie właśnie takiego materiału gwarantuje komfort oraz solidność.

W sklepie Meble Arkadius znajdziesz tanie narożniki z funkcją spania, co więcej – sam będziesz mógł zadecydować o wielu szczegółach. Możesz określić nie tylko kierunkowość narożnika, ale również wybrać kolor podstawy, siedziska, poduszek oraz zagłówków. Niektóre modele mogą podlegać jeszcze większym modyfikacjom – możesz ulepszyć narożnik o sprężyny bonell, wybrać grubszy materiał obiciowy lub zamówić dodatkowe pufy.

Zobacz narożniki z funkcją spania:

Sprawdź wszystkie produkty z tej kategorii – kliknij tutaj