Beżowy narożnik w salonie – aranżacje na beżowy salon

Twoje wymarzone cztery kąty, w których z przyjemnością będziesz wypoczywać każdego dnia.


Stawiamy na miłe, łagodne kolory, ale nie przesadźmy z nudą, salon beżowy narożnik w salonie potrzebuje dodatków.

Beżowy narożnik w salonie – aranżacje na beżowy salon 15

Kolor beżowy w salonie – beże to jasne odcienie brązów, ale również żółte szarości. Beżowe ściany w salonie będą interesującą alternatywą dla wszechobecnej, przesyconej bieli. Beże dodadzą poczucia ciepła i przytulności, beżowy narożnik w salonie będzie ostoją spokoju i relaksu.

Beżowy narożnik aranżacje i pomysły.

Warto dobrze wybrać kolor i nie popełniać błędu, żółtawe odcienie beżu będą rozdrażniać i na pewno nie wprowadzą upragnionego spokoju. Aranżacja w beżowych kolorach to przede wszystkim jasne beże – beżowy narożnik w salonie wpadający w kolor kremowy, tzw caffe latte to kolor, o którym z pewnością pomyśleliśmy w pierwszym momencie. W interesujący sposób możemy łączyć jasny narożnik w kolorze beżu z ciemną, beżową ścianą – tzw. taupe, albo kolor greige. Warto łączyć różne odcienie danego koloru i to nie tylko w kolorach beżu, podobnie możemy zastosować łączenie kolorów choćby w zielonym salonie, lub odcienie granatu w salonie – wszystko zależy od Państwa upodobania i zakresu kolorystyki, jaka najbardziej dociera do Państwa wnętrza.

Zobacz też:  Jakie meble do szarych ścian?

Beżowy narożnik w salonie – aranżacje na beżowy salon 16

Beżowe aranżacje nie tylko w salonie.

Kolor beżowy świetnie sprawdzi się nie tylko w salonie, wszechstronne bezowe kolory to również automatyczny efekt na powiększenie optyczne sypialni, przedpokoju, aranżację pokoju gościnnego, lub beżowy pokój dla dziecka. Naturalne barwy pomagają odprężeniu, regeneracji po ciężkim dniu, jak również pomagają wprowadzić naturalna atmosferę i pomóc skupić się w nauce. Beżowy narożnik i beżowa kanapa w salonie będzie z pewnością trafnym zakupem.

Beżowy narożnik w salonie – aranżacje na beżowy salon 17

Kanapy narożne jaka tkanina?

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient będzie chciał kanapę welurową zmywalną w salonie, dlatego jako producent mebli tapicerowanych oferujemy szerokie spectrum wyboru tkaniny na kanapy. Dużą popularnością cieszą się tkaniny tkane – np. SAWANA, drobna melanżowa plecionka o cudownych, delikatnych barwach, nie przywiera sierści zwierząt, jest łatwa w utrzymaniu w czystości.

Narożnik skórzany – czy warto zamawiać?

Skórzana kanapa w salonie to prestiż i niepowtarzalny komfort, ale przed podjęciem decyzji o zakupie skórzanej kanapy narożnej musimy zadać sobie kilka pytań. Skóra naturalna na rożniku nie jest bezobsługowa, o skórę należy dbać, żeby zachowała swoje pierwotne właściwości i cieszyła nas swoim pięknem. Przede wszystkim musimy unikać przemoczenia skóry – szczególnie mokre jeansy mogą doprowadzić do przebarwienia siedziska. Skóra naturalna na kanapie jest dużą pokusą dla kotów – koszty naprawy będą wysokie. Narożniki skórzane wymagają czyszczenia przynajmniej raz w roku nawet, jeśli są rzadko używane, warto pomyśleć również o nakładaniu impregnatu. Na rynku z łatwością znajdziemy wiele środków do pielęgnacji skórzanych mebli, możemy również skorzystać z profesjonalnych usług dirm sprzątających.

Może Cię także zainteresować: