Grafitowy narożnik w salonie z czym łączyć?

Grafitowy salon – kolor ciepły i uspokajający, a jednocześnie tajemniczy i elegancji.


Grafitowy narożnik świetnie sprawdzi się w salonie w stylu skandynawskim, będzie dopełnieniem salonu w stylu industrialnym i w stylu loftowym. Bez wątpienia kolor grafitowy będzie dobrze współgrał również w nowoczesnym salonie. Przeczytaj dalej jaki kolor pasuje do grafitu.

Grafitowy narożnik w salonie z czym łączyć? 17

Kolor grafitowy – czyli ciemny szary.

Antracyt, zwany ciemnym szarym na palecie kolorów znajduje się pomiędzy jasnym szarym, a kolorem czarnym. To uniwersalny kolor ciemny szary, który można zestawić z większością innych barw.

Grafitowy narożnik w salonie z czym łączyć? 18

Jakie kolory pasują do grafitu?

Wszelkie odcienie koloru szarego świetnie łączą się z innymi barwami. Grafitowy narożnik można zestawić z bielą, z drewnem, będzie do niego pasować wiklina w pokoju. Można również pomyśleć o jednej grafitowej ścianie w salonie – taka aranżacja będzie dopełnieniem perfekcyjnie zaprojektowanego salonu. Grafitowy salon możemy stworzyć również łacąc kolor grafitowy z pastelami. Pudrowa róż w salonie, lub błękitne dodatki będą znakomitym wypełnieniem przemyślanej aranżacji. Grafitowy narożnik w salonie znakomicie sprawdzi się przy małych dzieciach i zwierzętach, grafit w salonie nada pomieszczeniu głębi i niepowtarzalnego charakteru.

Zobacz też:  Różowy narożnik - czy jest warty uwagi?

Może Cię także zainteresować: