Niebieski narożnik w salonie – kolor wody i nieba

W aranżacji wnętrz w ostatnich latach było wiele zachowawczych trendów – neutralne szarości, biele i jasne wybarwienie drewna. Obecnie nowoczesny salon odradza się wyrazistymi akcentami i kolorami pełnymi pozytywnej energii, która jest przekazywana domownikom.

Niebieski narożnik w salonie – kolor wody i nieba 13
Musztardowy narożnik – ekstrawagancja ostatnich miesięcy, która świetnie pobudza do działania, miodowy narożnik do salonu – kolor pełen ciepła i ukojenia, narożnik butelkowa zieleń – naturalność i wewnętrzny spokój, granatowy narożnik – powaga, autorytet, siła i męstwo, oraz salon z niebieskim narożnikiem – naturalne kolory wody i nieba.

Niebieski narożnik w salonie – kolor wody i nieba 14

Niebieski narożnik aranżacje salonu, kolor niebieski z czym łączyć?

Niebieski narożnik w salonie z łatwością zestawimy z białym i szarym kolorem, kolor biały uspokaja, a szary stonuje intensywność niebieskiego narożnika. Mogą to być białe ściany w salonie, szary dywan w salonie, ciepły szary koc, oraz białe poduchy do narożnika. Jeśli potrzebujemy nieco ożywić przestrzeń i szukamy odważniejszych propozycji na aranżację salonu to proponujemy zestawienia na zasadzie przeciwstawności. A więc odwrotnością koloru ciemnego niebieskiego – kolor kobaltowy będą żółte kolory, a nawet pomarańczowe dodatki w całej gamie odcieni. Mogą to być przede wszystkim żółte poduszki i żółty koc, pomarańczowe pufy, lub pomarańczowy fotel, żółte dodatki na ściany, pomarańczowe zasłony w salonie, kwiaty cięte na stole, żółte kubki, a także lamy z jaskrawymi kolorami. Niebieski narożnik inspiracje w salonie daje szeroki wybór aranżacji salonu w zależności od naszego nastroju i wewnętrznych potrzeb.

Zobacz też:  Jak umeblować małą kuchnię?

Może Cię także zainteresować: