Narożnik industrialny – modny salon w stylu loftowym

Styl industrialny należy do jednych z najbardziej pożądanych aranżacji mieszkaniowych od kilu sezonów. Najważniejsze, że nie są nam potrzebne pofabryczne wnętrza i wielkie salony, żeby wprowadzić elementy loftowe do swojej przestrzeni.

Narożnik industrialny – modny salon w stylu loftowym 15
Industrialny narożnik – główce cechy, jakie powinien posiadać.

Narożniki industrialne zgodnie ze stylem muszą być w miarę możliwości duże, mieć elementy nawiązujące do surowości fabryk – np. metalowe nogi, prosty styl bez zbędnych dekoracji i zdobień, które nie wpływają na to, czy będzie to wygodny narożnik, oraz stonowaną kolorystykę – dozwolone tkaniny w stylu loft to czarny narożnik, szary narożnik, zachowawczy narożnik beżowy, granatowy narożnik, lub biały narożnik w salonie. Po prostu nie będzie pasować narożnik w żywych kolorach do drewnianych podłóg i betonowych elementów wystroju mieszkania.

Narożnik industrialny – modny salon w stylu loftowym 16
Narożnik w stylu industrialnym – ceny.

Meble w stylu loft mają już za nami kilka sezonów, więc coraz więcej producentów narożników wprowadza do swojej oferty narożniki industrialne. Musimy pamiętać, że nie będą to najtańsze modele – metalowe dodatki, jak i inne elementy mebli w stylu loft są wykonywane na zamówienie pod konkretne modele narożników, ale w okolicach ceny 2500 zł możemy znaleźć już interesujący industrialny narożnik. W meblach nie ma górnej granicy cen – wszystko zależy od potrzeb i możliwości finansowych inwestora.

Zobacz też:  Narożnik ze skóry naturalnej – ekskluzywnie i ponadczasowo

Może Cię także zainteresować: