Czarne narożniki – szlachetność i harmonia w salonie

Narożniki czarne to bez wątpienia praktyczne rozwiązanie nie tylko do salonu, ale również do pokoju gościnnego, lub choćby narożnik do poczekalni.

Czarna rogówka – ponadczasowa elegancja w twoim salonie. Czarne kolory są ponadczasowe, łatwo łączą się z innymi barwami, a narożnik do salonu czarny można ożywić kontrastującymi poduchami, lub jasnym kocem tworząc niepowtarzalną aranżację.

 

Czarne narożniki - szlachetność i harmonia w salonie 18

Narożnik czarny rozkładany – jedne z najbardziej poszukiwanych narożników.

Większość modeli narożników ma funkcję spania – to wygodne i praktycznie rozwiązanie. Narożniki mogą służyć do spania okazjonalnego dla gości, ale nowoczesne modele narożników są zaprojektowane z myślą o regularnym spaniu, mogą zastąpić nam wygodne łózko. Dodatkowo polecamy szukać modeli z jednym, lub nawet z dwoma pojemnikami na pościele. Narożnik z funkcją spania czarny będzie meblem łatwym do utrzymania czystości. Podczas, gdy przy jasnej tapicerce trzeba być szczególnie uważnym, żeby nie pozostawić zabrudzeń i plam, to przy ciemnych tkaninach drobne zabrudzenia nie będą widoczne. Narożnik czarny z funkcją spania będzie z pewnością bezpiecznym zakupem, łatwym w użytkowaniu.

Czarne narożniki - szlachetność i harmonia w salonie 19

Czarne narożniki – a może inny kolor?

Nie tylko czarna rogówka może Państwa zainteresować, jednym z najmodniejszych obecnie, ciemnych kolorów jest butelkowa zieleń – najczęściej tkanina hydrofobowa MONOLITH 37. Tkaniny zmywalne, welurowe są cenione przez użytkowników – miłe, łatwe w utrzymaniu w czystości, a każdy narożnik czarny rozkładany, który mamy dostępny na magazynie od ręki sprzedaje się w ciągu kilku godzin.

Zobacz też:  Pokój dzienny w naszym domu

Może Cię także zainteresować: