Zestaw mebli kuchennych – jaki wybrać?

Meble Arkadius to meble dla każdego. W ofercie znajdują się najrozmaitsze style, dzięki czemu każdy może wybrać taki zestaw mebli kuchennych, który będzie dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Prezentacja kilku pozwoli na bliższe zapoznanie się z tym, co może znaleźć się w kuchennej przestrzeni.

Zestaw mebli kuchennych – jaki wybrać?

Meble kuchenne ALICJA

Nowoczesne wzornictwo idealnie wpasuje się we współczesne wnętrze. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i prostotę wykończeń. Wszystkie górne szafki są otwierane do góry, dzięki czemu zyskujemy komfort użytkowania. Dodatkowo wmontowane szkło jest charakterystycznym akcentem i swoistym wyróżnikiem – może tym samym znakomicie skomponować się z innymi dodatkami w kuchni. Dolna partia tego zestawu składa się z łatwych w użytkowaniu szuflad o różnych wielkościach oraz szafek – można w nich pomieścić wszystkie niezbędne naczynia czy produkty. Z kolei blat kuchenny umożliwi wykonywanie wszelkich koniecznych czynności. Wysoka funkcjonalność oraz jakość wykonania pozwolą na realizowanie pasji gotowania od śniadania po kolację.

 

Meble kuchenne AGATHA

Klasyka ponad wszystko, a nawet utrzymanie tradycji. Zestaw ten zawiera w sobie szczegółowe wykonanie frontów, które odznaczają się stylowymi rzeźbieniami i żłobieniami. Ramki w przeszklonych drzwiczkach utrzymują całość w klasycznym stylu. Pojemne szafki i szuflady pomieszczą wszelkie niezbędne gadżety kuchenne, jak i produkty. Blat roboczy zezwoli na swobodne korzystanie oraz ustawienie na nim potrzebnych przedmiotów.

 

Meble kuchenne DARJA

Praktyczne wykorzystanie powierzchni, jak również funkcjonalne ustawienie pozwoli na komfortowe życie. Oryginalny design doskonale wpasuje się we wnętrza minimalistyczne i nowoczesne. Gładkie fronty, proste uchwyty – wszystko ze sobą współgra. Blat dostosowany do własnych potrzeb, zezwoli na wygodne przygotowywanie dań. Rozwijanie kuchennych aspiracji w takiej oprawie przyczyni się do wielu prób, które będą zakończone serwowaniem pysznego jedzenia. Meble pozostaną na długo w doskonałej jakości, jak i pierwotnej barwie.

 

Zestaw TessaMeble kuchenne TESSA

Nowoczesność i zachowanie prostych wykończeń tego zestawu, sprawiają, że kuchnia będzie wyglądać olśniewająco i bardzo praktycznie. Wysoki połysk frontów nada całości indywidualnego wyglądu oraz będzie bardzo funkcjonalny w użyciu. Obszerny blat roboczy umożliwi przygotowywanie każdego dania. Szafki pomieszczą wszystko, co niezbędne. Można wybrać zestaw w jednej linii lub w wersji narożnej.