Zestaw mebli kuchennych – jaki wybrać?

Meble Arkadius to meble dla każdego. W ofercie znajdują się najrozmaitsze style, dzięki czemu każdy może wybrać taki zestaw mebli kuchennych, który będzie dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Prezentacja kilku pozwoli na bliższe zapoznanie się z tym, co może znaleźć się w kuchennej przestrzeni.

Zestaw mebli kuchennych – jaki wybrać?

Zestaw mebli kuchennych - jaki wybrać? 1Meble kuchenne ALICJA

Nowoczesne wzornictwo idealnie wpasuje się we współczesne wnętrze. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i prostotę wykończeń. Wszystkie górne szafki są otwierane do góry, dzięki czemu zyskujemy komfort użytkowania. Dodatkowo wmontowane szkło jest charakterystycznym akcentem i swoistym wyróżnikiem – może tym samym znakomicie skomponować się z innymi dodatkami w kuchni. Dolna partia tego zestawu składa się z łatwych w użytkowaniu szuflad o różnych wielkościach oraz szafek – można w nich pomieścić wszystkie niezbędne naczynia czy produkty. Z kolei blat kuchenny umożliwi wykonywanie wszelkich koniecznych czynności. Wysoka funkcjonalność oraz jakość wykonania pozwolą na realizowanie pasji gotowania od śniadania po kolację.

 

Zestaw mebli kuchennych - jaki wybrać? 2Meble kuchenne AGATHA

Klasyka ponad wszystko, a nawet utrzymanie tradycji. Zestaw ten zawiera w sobie szczegółowe wykonanie frontów, które odznaczają się stylowymi rzeźbieniami i żłobieniami. Ramki w przeszklonych drzwiczkach utrzymują całość w klasycznym stylu. Pojemne szafki i szuflady pomieszczą wszelkie niezbędne gadżety kuchenne, jak i produkty. Blat roboczy zezwoli na swobodne korzystanie oraz ustawienie na nim potrzebnych przedmiotów.

 

Zestaw mebli kuchennych - jaki wybrać? 3Meble kuchenne DARJA

Praktyczne wykorzystanie powierzchni, jak również funkcjonalne ustawienie pozwoli na komfortowe życie. Oryginalny design doskonale wpasuje się we wnętrza minimalistyczne i nowoczesne. Gładkie fronty, proste uchwyty – wszystko ze sobą współgra. Blat dostosowany do własnych potrzeb, zezwoli na wygodne przygotowywanie dań. Rozwijanie kuchennych aspiracji w takiej oprawie przyczyni się do wielu prób, które będą zakończone serwowaniem pysznego jedzenia. Meble pozostaną na długo w doskonałej jakości, jak i pierwotnej barwie.

 

Zestaw TessaMeble kuchenne TESSA

Nowoczesność i zachowanie prostych wykończeń tego zestawu, sprawiają, że kuchnia będzie wyglądać olśniewająco i bardzo praktycznie. Wysoki połysk frontów nada całości indywidualnego wyglądu oraz będzie bardzo funkcjonalny w użyciu. Obszerny blat roboczy umożliwi przygotowywanie każdego dania. Szafki pomieszczą wszystko, co niezbędne. Można wybrać zestaw w jednej linii lub w wersji narożnej.