Narożnik z pufami – zgrany duet

Może czas zastąpić klasyczną kanapę i dwa ciężkie fotele czymś nowym? Jest takie rozwiązanie. To zestaw składający się z narożnika i puf!

Narożnik jest bardzo praktycznym meblem. Dzięki temu, iż jest dostosowany do ustawienia w rogu pomieszczenia, przestrzeń tę można ciekawie zaaranżować. W małym wnętrzu mebel ten pozwoli optymalnie zagospodarować obszar pod ścianą lub oknem. Narożnik może również wyjść z kąta i – zwłaszcza w dużych pomieszczeniach – znakomicie wypełnić przestrzeń.

Narożnik z pufami - zgrany duet 1Doskonale zastępuje klasyczna kanapę, oferując dodatkowe miejsca do siedzenia lub do leżenia. Jest stworzony do gromadzenia w jednym miejscu rodziny i znajomych. Jeśli posiada funkcję spania, zyskujemy dodatkowe miejsce do snu np. podczas odwiedzin gości.

A co dopiero narożnik z pufami – duże możliwości aranżacyjne pojawiają się przed nami, gdy zestawimy oba te elementy.

Pufy najczęściej traktowane są jako meble do siedzenia. Mogą zastąpić ciężkie fotele, a ponieważ są mniejsze i łatwe do przenoszenia, można je dowolnie przestawiać w zależności od potrzeby. Jest to szczególnie cenne w małych pomieszczeniach, gdzie aranżowanie przestrzeni odbywa się często odpowiednio do zmieniającej się sytuacji.

Narożnik z pufami - zgrany duet 2Ten mały mebel niesie ze sobą jeszcze wiele innych możliwości zastosowania. Będzie świetnym podnóżkiem, kiedy zmęczeni zechcemy odpocząć i wyciągnąć nogi. Sprawdzi się również jako stolik kawowy, na którym podamy drobne przekąski lub jako nocny stoliczek przy rozłożonym narożniku. Warto też zwrócić uwagę, iż pufy mogą być po prostu ciekawym elementem dekoracyjnym wnętrza, nadającym mu oryginalności

Narożniki z pufami, w zależności od wybranych opcji, mogą w sobie zawierać dodatkowe miejsca do przechowywania. W narożnej sofie zmieścimy pościel, w pufach można schować np. dziecięce zabawki – zawsze będą pod ręką, a jednocześnie będziemy mogli szybko zaprowadzić porządek.

Praktyczne wykorzystanie zestawu narożnika z pufami jest rzeczywiście duże, a dodatkowe możliwości aranżacyjne nadadzą wnętrzu świeżości.