Narożnik welurowy zielony – propozycje na najmodniejszy salon w tym sezonie

Kolor zielony w salonie – po prostu optymistycznie! Zieleń – odwieczny symbol zdrowia, przyrody i odrodzenia. Otaczając się zielonym kolorem odpoczywamy, nabieramy sił i regenerujemy siły witalne. W krajach muzułmańskich zielony kolor jest święty, w Irlandii zieleń symbolizuje po prostu szczęście.

Narożnik welurowy zielony – propozycje na najmodniejszy salon w tym sezonie 15

Narożnik zielony welurowy – dla kogo?

Bez wątpienia powinniśmy otaczać się kolorami, które są zgodne z naszym wnętrzem i z naszymi emocjonalnymi potrzebami. Osoby, dla których kolor zielony jest ulubiony cechują się zazwyczaj spokojem, bezkonfliktowością, są pełni uczuć, przyjacielscy i towarzyscy. Narożnik zielony welur powinien być zatem wypełnieniem charakteru właściciela i nieść pozytywną energię domownikom.

Narożnik welurowy zielony – propozycje na najmodniejszy salon w tym sezonie 16

Zielony welurowy narożnik – polecamy narożniki butelkowa zieleń.

Butelkowa zieleń w salonie – w ostatnich miesiącach narożnik welurowy zielony podbił serca dekoratorów wnętrz i szybko przyjął się na rynku. Kanapa butelkowa zieleń, lub narożnik zielony welurowy to gwarancja pozytywnej energii i łatwości w użytkowaniu. Nasi klienci wybierają najczęściej tkaninę welurową MONOLITH 37 o właściwościach hydrofobowych – nie wchłania cieczy, większość zabrudzeń możemy usunąć wilgotną ściereczką. Tkaniny zmywalne, takie jak MONOLITH polecane są również do pozostałych kolorów – szary narożnik do salonu, lub równie modny ostatnio kolor granatowy w salonie.

Zobacz też:  Jakie meble do ciemnej podłogi?

Może Cię także zainteresować: