Narożnik na środku pokoju

Salon z narożnikiem na środku to kwintesencja luksusu i przestrzeni, o których marzy każdy z nas.

Duży salon daje nam większe poczucie swobody i wolności, dobrze przemyślane ustawienie narożnika w salonie daje nam więcej swobody, poprawia komfort mieszkania, dodatkowo mamy możliwość zagospodarowania ścian. Nowoczesne wnętrza to nie tylko duże przestrzenie, ale również dużo światła w salonie, przeszklone witryny w salonie powiększają optycznie wnętrze, a jeśli mamy interesujący widok za oknem to jest to dopełnieniem aranżacji salonu.

Narożnik na środku pokoju 14

Jak ustawić kanapę narożną w salonie?

Większość producentów narożników wykonuje meble w całości obite tkaniną – plecy narożnika obite taką samą tkaniną, jak siedziska, jednak składajac zamówienie na kanapę narożną warto poprosić o taką informację sprzedawcy mebli, lub producenta narożnika. Kanapa narożna w salonie to najważniejsze miejsce w salonie – tutaj odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną, z przyjaciółmi.

Narożnik na środku pokoju 15

Przede wszystkim powinniśmy zadbać do dobry dostęp do narożnika w salonie, czyli jak najmniej omijania innych mebli i najkrótsza możliwie droga do przestrzeni kuchennej. Jeśli mamy salon z kuchnią, co jest obecnie popularnym rozwiązaniem w nowym budownictwie to nie kierujmy siedziska narożnika bezpośrednio na kuchnię, powinien zostać ustawiony bocznie, lub tyłem do zabudowy kuchennej. Sprawdźmy jak wpadają promienie słoneczne do salonu, n ie zakrywajmy witryn i systemów grzewczych, salon narożnik na środku ma być naszą najważniejszą przestrzenią w domu, bądź w mieszkaniu i dlatego warto zadbać o odpowiednią aranżację tej przestrzeni.

Zobacz też:  Musztardowy narożnik w salonie - co warto o nim wiedzieć?

Może Cię także zainteresować: