Narożnik biało szary – najlepsze kolory do salonu

Stonowane, neutralne kolory w salonie to bezpieczne rozwiązanie przy większości aranżacji wnętrz. Odcienie bieli i szarości łatwo się odnajdują z większością kolorów, nie pobudzają, a na pewno pomagają zrelaksować się po ciężkim dniu.

Producenci narożników w większości modeli narożników pozwalają na indywidualną konfigurację tkanin i kolorów, narożnik na zamówienie będzie wyjątkowym, niepowtarzalnym projektem, którym będą mogli się Państwo poszczycić przez rodziną i przyjaciółmi.

Narożnik biało szary - najlepsze kolory do salonu 17

Biało szary narożnik – jakie wybrać tkaniny?

Obecnie w ofercie producentów mebli dominują tkaniny wysokiej jakości o wyjątkowej fakturze jak np. miękkie tkaniny welurowe – np. tkanina LINCOLN, zjawiskowa tkanina TORRE, ale przede wszystkim są to tkaniny welurowe zmywalne takie jak MONOLITH. Przy wyborze tkanin hydrofobowych możemy pozwolić sobie nawet na jasno szarą tapicerkę w salonie, większość zabrudzeń usuniemy z powierzchni narożnika wilgotną ściereczką. Białę elementy twarde narożnika, które nie będą podlegać intensywnemu użytkowaniu możemy zamówić w białej eko-skórze.

Zobacz też:  Sypialna glamour - jak ją urządzić? Jak dobrać dodatki?

Narożnik biało szary z funkcją spania – połączenie idealne.

Wybierając narożnik do salonu warto zainteresować się dodatkowymi funkcjami narożnika. Może to być narożnik rozkładany z pojemnikiem na pościele – wygodnych miejsc do leżenia i do spania nigdy za wiele, narożnik z półką – praktyczny, albo narożnik z barkiem – w ostatnich miesiącach coraz chętniej wybierane narożniki przez naszych klientów. Jeśli potrzebujemy dodatkowych miejsc siedzących to proponujemy narożnik z fotelem, lub kompaktowe rozwiązania pufy do narożnika. Biało szary narożnik w komplecie z dodatkowymi meblami tapicerowanymi będzie znakomicie prezentować się z Państwa salonie marzeń.

Może Cię także zainteresować: