Narożnik 3 osobowy – odpoczynek w gronie najbliższych

Narożniki 3 osobowe już od kilku lat cieszą się dużą popularnością. Narożniki są praktyczniejsze od kanapy w salonie, mają więcej miejsc siedzących i zajmują praktycznie tyle samo miejsca, co rozkładana kanapa.

Narożniki 3 osobowe z funkcją spania – do relaksu w dzień, do spania w nocy.

Narożnik z funkcją spania 3 osobowy w dzień będzie służyć rodzinie jako kanapa w salonie z szezlongiem, a wieczorem kilkoma ruchami zamienimy mebel dzienny w wygodne łóżko dla dwóch osób, W zależności od wyboru producenta mebli najpopularniejsze sposoby rozkładania narożników i kanap to otwieranie od ściany, rozkładanie typu delfin, lub rozkładanie puma w droższych narożnikach.

Tkaniny zmywalne – praktyczne rozwiązania na meble tapicerowane.

Narożnik rozkładany 3 osobowy to znakomita propozycja nie tylko do mieszkań, w których brakuje sypialni, ale również do salonu w domu – przyjemnie poleżeć przed telewizorem i nie zaskoczą nas niezapowiedziani goście. Tkaniny hydrofobowe takie jak tkanina welurowa MONOLITH pomogą utrzymać w czystości rozkładany narożnik, większość zabrudzeń usuniemy wilgotną ściereczką, a tkanina welurowa o przyjemnej w dotyku fakturze będzie przez lata cieszyć oko domowników. Narożnik 3 osobowy rozkładany – to będzie Twoja oaza spokoju.

Zobacz też:  Narożnik brudny róż - modnie i wygodnie

Narożnik 3 osobowy – odpoczynek w gronie najbliższych 16

Może Cię także zainteresować: