Meblościanka RTV – wybór do nowoczesnych wnętrz

Meblościanka RTV to jeden z najważniejszych mebli w salonie, w którym chce się postawić duży telewizor. Ponieważ w wystroju wnętrz dąży się do minimalizmu, także meblościanki RTV charakteryzują się prostą bryłą i designem zapewniającym funkcjonalność i możliwość postawienia na niej również konsoli do gier, dekodera bądź odtwarzacza DVD.

Lekkie meble z płyty wiórowej pokryte warstwą laminowaną

Meblościanka RTV - wybór do nowoczesnych wnętrz 6Szafka Provence to idealny wybór dla osób, które cenią minimalizm. Praktyczne rozwiązanie umożliwiające schowanie przewodów zwiększa estetykę przestrzeni salonu. Dodatkowe szuflady boczne można wykorzystać do schowania w nich np. płyt dvd, bądź gier na konsolę. Zabezpieczenia boczne z PCV pozwalają na bezpieczne użytkowanie także rodzinie z małymi dziećmi, gdyż kanty są odpowiednio zasłonięte. Wybór kolorystyczny z pośród klasycznych brązów, beżów, a także brązów w połączeniu z bielą zapewnia dopasowanie szafek do każdej aranżacji.

Meblościanka RTV Modern 2 – rozwiązanie do wnętrza w stylu loftowym

Meblościanka RTV - wybór do nowoczesnych wnętrz 7
biel+czerń

Połączenia płyty wiórowej pokrytej warstwą laminowaną z metalem są obecnie bardzo modne. Styl miejskich fabryk wkroczył na salony i zadomowił się na dobre. Takie meble cenione są za minimalizm w połączeniu z ciekawym designem. Lekkość szafki zapewnia możliwość zmiany aranżacji i przestawienia mebli i ustawienia ich w dowolnej konfiguracji. Otwierane drzwiczki z obu stron meblościanki zapewniają większą estetykę i możliwość schowania w nich książek i płyt, dzięki temu nie łapią kurzu i są zawsze pod ręką. Dodatkowo estetyka nowoczesnego i minimalistycznego wnętrza zostaje zachowana. Dodatkowe oświetlenie LED może dodać mu charakteru.

Szafka – Stolik Sunn Double – rozbudowany zestaw RTV wpasuje się idealnie

Meblościanka RTV - wybór do nowoczesnych wnętrz 8
sonoma

W bardzo dużych salonach, gdzie chce się zamontować kino domowe, a do tego ma się wiele elektronicznego sprzętu, warto zastosować podwójną szafkę. Mimo dużych gabarytów meblościanka RTV Sun Double jest bardzo lekka, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości lekkiego materiału. Metalowe nóżki zapewniają jej stabilność. Dodatkową opcją może być wyeksponowanie okazałego sprzętu za pomocą oświetlenia LED. Odporność na porysowania i wilgoć zapewnia możliwość użytkowania szafki RTV przez długie lata.

Zobacz też:  Narożnik skórzany biały - czy warto go kupić?
Może Cię także zainteresować: