Malutkie narożniki – idealne do mieszkania w bloku

Małe rogówki do spania są znakomitym rozwiązaniem do mieszkania w bloku. To wygodne i praktyczne meble, które będą częścią aranżacji mieszkania i dopełnieniem nowoczesnego wnętrza.

Małe narożniki do salonu z funkcją spania wyposażone są w pojemniki na pościele, dzięki czemu w 100% możemy zagospodarować miejsce pod siedziskami. W takich modelach zazwyczaj producenci mebli oferują większy wybór kolorystki tkanin – z łatwością ożywimy wnętrze, lub nadamy niepowtarzalny charakter w salonie w bloku. Funkcja spania – narożniki małe do spania rozkładamy dwoma ruchami ręki, sprawnie zamieniamy kanapę dzienną w wygodne łóżko. W tańszych modelach wypełnienie narożnika to pianka wysokoelastyczna, w modele z górnej półki dodatkowo wyposażone są w sprężyny bonellowe, lub w sprężyny faliste.

Malutkie narożniki - idealne do mieszkania w bloku 16

Małe rogówki do salonu – jaką tkaninę wybrać?

Producenci oferują szeroki wybór materiałów tapicerskich w zależności od potrzeb klienta. Warto zwrócić uwagę, że małe rogówki nie znaczy gorsze – będą to modele równie komfortowe jak duże narożniki. Może Cię zainteresować – próbki tkanin.

  1. Tkaniny plecione – np. SAWANA to rozwiązanie dla osób ze zwierzętami.
  2. Tkaniny grube do mebli, które będą intensywnie użytkowane – np. INARI – bardzo odporna na ścieranie.
  3. Tkanina zmywalna – np. MONOLITH o gładkiej, welurowej strukturze, z której większość zabrudzeń usuniemy wilgotną ścierką.

Małe narożniki z funkcją spania – czy nadają się dla dziecka?

Oczywiście, to meble idealne również dla młodzieży – nie zajmują dużo miejsca w pokoju młodzieżowym, łatwo się rozkładają, są dostępne w tkaninach plamoodpornych – np. Monolith. Gwarantujemy, że szezlong będzie ulubionym miejscem odpoczynku Państwa dziecka.

Malutkie narożniki - idealne do mieszkania w bloku 17

Małe narożniki do salonu – ile pomieszczą osób?

Zaskoczymy Państwa – małe rogówki do salonu zazwyczaj oferują taką samą ilość miejsc siedzących, jak typowe narożniki do salonu. Jak to możliwe? Małe narożniki do salonu bazują na większych modelach narożników, są odchudzone natomiast z dodatkowych elementów – grube boczki, chowany barek, boczek z półkami – to gadżety, które tylko zabierałyby przestrzeń. Pamiętajmy, że możemy przygotować się dodatkową ilość osób – pufa do narożnika zamówiona prosto od producenta będzie właściwym rozwiązaniem.

Malutkie narożniki - idealne do mieszkania w bloku 18

Może Cię także zainteresować: