Łóżka tapicerowane – sen w wygodnym łóżku

Sen jest to jedna z podstawowych potrzeb fizjologicznych człowieka i jedna z najbardziej zaniedbywanych. Niestety nasilające się obowiązki, pęd pracy, coraz szybsze życie powodują, że na sen mamy coraz mniej czasu, a kiedy już nadchodzi ten czas, kiedy jesteśmy w stanie się położyć to nasz mózg rozpędzony przez cały dzień i przepełniony wszelkimi myślami, terminami i spotkaniami, nie może się zatrzymać. Niestety niewypoczęty organizm jest bardzo osłabiony i podatny na ataki wirusów i bakterii.

Łóżka tapicerowane - sen w wygodnym łóżku 9
Wzór 31. Micro-Black-White + Alova 04

W internetowym sklepie meblowym Meble Arkadius dostępne są piękne i bardzo wygodne łóżka tapicerowane, które same w sobie są dziełami sztuki i pięknie ozdabiają sypialnię. Popatrzmy na przykład na łóżko tapicerowane ISABELLE, które występuje w czterech, bardzo uniwersalnych i nowoczesnych kolorach i trzech szerokościach (140/160/180x200cm). Piękny styl prezentuje regulowane wezgłowie w kolorze całego łóżka i to co najważniejsze, dzięki wysokogatunkowej piance na pewno ortopeda będzie zadowolony z wyboru. Całość podkreśla duży pojemnik na pościel.

Łóżka tapicerowane - sen w wygodnym łóżku 10Dla tych, którzy szukają eleganckiego łoża za rozsądną cenę, w które można włożyć materac, bardzo spodoba się łóżko tapicerowane BONITA wykonane z wysokiej jakości eco skóry, w kolorach beżowy, brązowy, czarny i biały. Kolory te pięknie i gustownie łączą się ze stalą chromowaną, a wymiary 186×240 wystarczą na wygodne rozłożenie się nawet, kiedy w nocy przyjdą do rodziców stęsknione dzieci.

Dla osób lubiących elegancki i nowoczesny wystrój sypialni, na pewno do gustu przypadnie łózko DAKOTA w kolorach biały, kremowy i czarny. Odpowiednio zaprojektowane połączenie stali chromowanej z eco skórą tworzą bardzo ekskluzywny i stylowy wygląd, a wymiary 172×220 pozwolą wyspać się każdemu człowiekowi.

Aby cieszyć się głębokim i spokojnym snem wystarczy do łóżka tapicerowanego włożyć dobrej jakości materac, na którym nie warto oszczędzać, bo dbamy w ten sposób o nasze zdrowie. Szukamy powodów obniżonej odporności, a tu okazuje się, że wystarczy zadbać o wystarczająco długi, głęboki sen.

Zobacz też:  Narożniki od producenta - na jaki model warto się zdecydować?
Może Cię także zainteresować: