Ekskluzywne meble

Ekskluzywne meble
Ekskluzywne meble

Przemysł meblarski rozwija się bardzo prężnie, jednak Klienci coraz częściej poszukują ekskluzywnych mebli, robionych na wymiar i dostosowywanych do ich potrzeb i oczekiwań. Rozwiązaniem może okazać się Internet. Szczególne uznanie wśród klientów znajdują meble tapicerowane: kanapy i narożniki.

Kanapy i narożniki wykonane są w oparciu o wysokiej jakości materiały. Dotyczy to zarówno skrzyń jak i siedzisk. Ekskluzywne meble charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i wielofunkcyjnością. Wygodę siedzisk zapewniają wielowarstwowe systemy  wykonane z pianki poliuretanowej i sprężyn. Stelaże tych mebli to hybrydowa konstrukcja, łącząca lite drewno z elementami płyty meblowej. O wysokiej jakości ekskluzywnych mebli świadczy materiał, z jakiego wykonane są obicia. Może to być skóra naturalna, ekologiczna lub materiał tapicerski. Jakość, typ i kolor uzależnione są wyłącznie od wyboru Klienta.

Sklep internetowy Meble Arkadius oferuje ekskluzywne meble w bardzo korzystnych cenach, są one konkurencyjne w stosunku na przykład do dużych salonów meblowych. Zapewniamy darmową dostawę na terenie Polski.

Ekskluzywne kanapy:

Ekskluzywne narożniki: