Meble na raty online

Zastanawiacie się Państwo nad zakupem mebli, albo wyposażeniem całego mieszkania, a nie posiadacie gotówki?

W dzisiejszych czasach rozwiązanie jest prostsze, niż jeszcze przed kilkoma laty – sprzedaż mebli na raty. Dla większości Polaków dom, lub własne M nieodzownie wiąże się z kredytem hipotecznym i zobowiązaniem finansowym na kilkadziesiąt lat.

Zazwyczaj raty nie są aż tak wysokie, jednak bez wątpienia obciążają domowy budżet i zaoszczędzenie większej kwoty wymaga wielu wyrzeczeń, lub staje się dla nas po prostu niemożliwe.

Meble na raty – spełniaj marzenia!

Drugim rozwiązaniem jest wynajem mieszkania.
Oczywiście unikamy wówczas obciążenia kredytowego, a często wynajmujący w cenie wynajmu zapewnia nam podstawowe meble, jednak wygodna kanapa i łóżko powinny być tylko nasze.
Meble po prostu musimy mieć w domu, a zwlekanie z ich zakupem i comiesięczne odkładanie na zakup wiąże się z dużą niedogodnością. Oczywiście z ofertą finansową wychodzą nam naprzeciw banki. Jeśli jednak kupujemy meble przez internet to najprostszym rozwiązaniem jest bezgotówkowy zakup mebli na raty.

Poniżej przedstawiamy zalety takiego rozwiązania:

  1. Możemy pozwolić sobie na więcej i meble z nieco wyższej półki, których nie bylibyśmy w stanie kupić za gotówkę.
  2. Budujemy sobie historię kredytową (tzw. BIK), dzięki czemu przy systematycznych spłatach stajecie się Państwo wiarygodnym partnerem dla banku i bez problemu otrzymacie kartę kredytową, albo większy kredyt na choćby zakup na wymarzonego samochodu.
  3. Bezpieczeństwo zakupu – opiekunem naszej transakcji jest bank, co gwarantuje nam otrzymanie towaru, jak i pomoc banku w przypadku ewentualnych problemów sprzedawcy.
  4. Sklepy korzystają z ofert banków, a nie z firm pożyczających pieniądze, więc kredyt jest po prostu tańszy i bezpieczniejszy.
  5. Minimum formalności – weryfikacja zdolności kredytowej trwa do kilku godzin, wniosek wypełniamy internetowo, a w przypadku niejasności mamy podany numer telefonu do banku i pracownicy pomagają nam uzupełnić wszystkie punkty.
  6. Meble na raty przez InternetNa stronie sklepu internetowego meblearkadius.pl sami wybieramy czas spłaty i wysokość rat. Widzimy dzięki temu przejrzyście wszystkie kwoty, mamy czas na zastanowienie się bez pośpiechu i presji sprzedawcy jak to zazwyczaj ma miejsce w sklepie stacjonarnym.
  7. Dokumenty przywiezie nam kurier – możemy poddać adres do domu, lub do pracy, czy może być wygodniej?
  8. Rozliczenie następuje pomiędzy bankiem, a sklepem, a my cieszymy się nowymi meblami.
    Sprawdź, jakie to proste – skorzystaj z kalkulatora rat, wypełnij wniosek, w przypadku wątpliwości zadzwoń do nas – pomożemy Ci w realizacji Twoich marzeń!

Ile kosztują meble na raty przez Internet?

Przykładowo narożnik, który w naszej ofercie kosztuje 999 zł otrzymasz w ofercie ratalnej już od 96.74 zł miesięcznie w 12 ratach. Dokładnej symulacji kosztów możesz dokonać na stronie platformy ratalnej: