Jaki materiał na narożnik – podpowiadamy jaki materiał obiciowy wybrać

Szukamy odpowiedzi jaki materiał na obicie narożnika powinniśmy wybrać. Kanapa narożna do salonu to mebel najczęściej używany w domu.

Jaki materiał na narożnik – podpowiadamy jaki materiał obiciowy wybrać 15
Musi to być wygodna kanapa, która pomieści cała rodzinę, powinna być ładna – przyciągać wzrok i zachęcać do odpoczynku po pracy, ale również praktyczna kanapa w codziennym użytkowaniu. Jaką tkaninę wybrać na narożnik? Taką, która będzie nam się podobać pod względem koloru i struktury materiału, ale nie zapominajmy o właściwościach tkanin obiciowych, które pomogą nam w codziennym użytkowaniu narożnika w salonie.

Jaki materiał na narożnik – podpowiadamy jaki materiał obiciowy wybrać 16
Do wyboru mamy tkaniny plecione o grubej, lub cienkiej gramaturze, modne sztruksy, tkaniny welurowe – zazwyczaj o właściwościach plamoodpornych, a także skóry naturalne – ekskluzywne i ponadczasowe.

Więc jaki materiał wybrać na narożnik? Propozycje najpopularniejszych nowoczesnych tkanin na meble tapicerowane.

Tkanina MONOLITH – zjawiskowy, cieniujący welur o właściwościach hydrofobowych (tkanina zmywalna). Piękne, żywe kolory na kanapy, granatowy narożnik, mieniąca się srebrna tkanina, a może butelkowa zieleń?

Zobacz też:  Półkotapczan - co to takiego?

Jaki materiał na narożnik – podpowiadamy jaki materiał obiciowy wybrać 17
Tkanina INARI – odporna tkanina na ścieranie o grubym splocie, sprawdzi się na narożniku, który będzie intensywnie użytkowany.

Jaki materiał na narożnik – podpowiadamy jaki materiał obiciowy wybrać 18
Tkanina SAWANA – tkanina łatwa w utrzymaniu w czystości. Melanżowa plecionka o drobnym splocie, nie przywiera zabrudzeń i sierści zwierząt, polecana dla właścicieli kudłatych czworonogów.

Jaki materiał na narożnik – podpowiadamy jaki materiał obiciowy wybrać 19

Może Cię także zainteresować: