Narożniki do pokoju młodzieżowego

Narożnik w pokoju młodzieżowym to nie tylko miejsce do spania i kanapa do odpoczynku w ciągu dnia. Nastolatek dojrzewa i zmaga się z pierwszymi problemami życiowymi, narożnik dla nastolatka to miejsce tworzenia się młodego człowieka.

Narożniki do pokoju młodzieżowego 18

Narożniki młodzieżowe – jak wybrać?

Ważne jest łatwe rozkładanie do spania – narożniki do pokoju młodzieżowego powinny mieć system otwierania „od ściany”, w którym wysuwamy siedzisko, a oparcie kładziemy na płasko. Pokój dziecięcy nie należy do największych przestrzeni w mieszkaniu, więc warto wybrać małe narożniki do spania i najelpiej narożnik z dwoma pojemnikami na pościele – możemy przechować pod siedziskami coś więcej poza kołdrami.

Narożniki do pokoju młodzieżowego 19

Mały narożnik do pokoju młodzieżowego – jakie kolory?

Życie nastolatków jest barwne i pełne emocji, więc nie powinniśmy im wprowadzać monotonii i mebli dla dorosłych. Oczywiście polecamy żywe kolory do pokoju młodzieżowego – odmienne kolory narożnik dla dziewczynki i inna paleta barw narożnik dla chłopca. Narożnik do pokoju młodzieżowego powinien mieć zmywalne tkaniny – rozlanie cieczy, oraz wiele innych zabrudzeń usuniemy z tkaniny wilgotną ściereczką – tkaniny hydrofobowe.

Zobacz też:  Narożnik 5 osobowy - jak dokonać wyboru?

Może Cię także zainteresować: