Luksusowy narożnik – spełniaj marzenia!

Zastanawiali się Państwo, jak wiele potrzeba miejsca jedna osoba, żeby wygodnie poleżeć na kanapie, lub na narożniku?


Wystarczy 80cm, ale jeśli potrzebujesz dopasowanego narożnika dla czteroosobowej rodziny to przygotuj minimum 300cm na kanapę. Poszukaj narożnika z dodatkowymi funkcjami, które sprawia, że komfort korzystania z kanapy narożnej będzie jeszcze wyższy. Proponujemy narożniki z barkiem, narożnik z regulowanymi zagłówkami, pufy do narożnika, lub dodatkowa funkcja spania z pojemnikiem na pościele. Tkaniny meblowe – nie tylko powinny być piękne, ale również praktyczne. W ostatnim okresie coraz większą popularność zdobywają tkaniny zmywalne, inaczej tkaniny hydrofobowe. Większość zabrudzeń możemy usunąć wilgotną ściereczką, to zazwyczaj pięknie mieniące się tkaniny welurowe – np. tkanina MONOLITH, lub inne ekskluzywne tkaniny na narożniki. Jak sprawić, żeby narożnik w salonie był bardziej przytulny? Pomyśl o dodatkowych, miękkich poduchach, o ciepłych kocach i wprowadź tzw. artystyczny nieład, gwarantujemy, że salon od razu zyska na przytulności i stanie się miejscem domowego ogniska w twoim domu.

Luksusowy narożnik – spełniaj marzenia! 21

Narożnik luksusowy – z funkcją spania, czy tylko do salonu?

Istotną sprawą, kupując narożniki luksusowe jest wybór wielkość, jaką mają mieć narożniki nowoczesne. Luksusowe kanapy narożne muszą pomieścić wszystkich domowników i nie zapominajmy – domowych, czworonożnych pupili, którzy są członkami naszej rodziny. Jeśli duży narożnik w salonie miałby zastawić cała przestrzeń to warto pomyśleć, żeby był to mały narożnik z dostawianymi pufami, które możemy szybko dostawić do narożnika, lub przechowywać w drugiej części salonu. Narożniki z funkcją spania dają nam więcej możliwości nawet, jeśli to tylko nowoczesny narożnik do salonu. Rozkładane narożniki to po prostu więcej komfortu – kto z nas nie lubi poleniuchować w deszczową niedzielę, oglądać film na leżąco? Poza tym luksusowa kanapa narożna w salonie z funkcją spania będzie rozwiązaniem dla niespodziewanych gości.

Luksusowy narożnik – spełniaj marzenia! 22

Jaką tkaninę wybrać na narożnik luksusowy?

Jeśli decydujemy się na luksusowe narożniki to wybierzmy oczywiście luksusowe tkaniny. Proponujemy przede wszystkim tkaniny z dużą odpornością na ścieranie, oraz łatwe w utrzymaniu w czystości – anjlepiej tkaniny hydrofobowe. Tkaniny przeznaczone dla właścicieli zwierząt, czy tkaniny zmywalne dadzą nam większą swobodę podczas korzystania z narożnika w salonie – unikniemy wytarcia materiały, a również drobne zabrudzenia z podjadania na kanapie nie będą już dla nas problemem. Polecane tkaniny? Tkaniny plecione – np. SAWANA, tkaniny hydrofobowe – np. MONOLITH.

Może Cię także zainteresować: